POTÁPĚNÍ NA KUBĚ +420 257 221 724

POTÁPĚNÍ NA KUBĚ

Havana / Varadero

Zajistíme Vám pronájem automobilu a ubytování s možností výběru ze stovky hotelových zařízení rozprostřených po celé Kubě. Doporučujeme využít zajištěného ubytování se snídaní na první noc v Havaně nebo Varaderu s transferem z letiště do hotelu. Následující den v dopoledních hodinách si převezmete automobil základní třídy, značky Kia Picanto, Geely nebo podobné. Dobrodruzi si mohou převzít automobil ihned po příletu na letišti a vydat se poznávat krásy Kuby. V případě příletu do Varadera bude zajištěn transfer z letiště a ubytování na první noc na Varaderu. Při pobytu na 12 nocí - první dvě noci v hotelu Copacabana a pronájem vozu od třetího dne, při pobytu na 14 a více nocí - první tři noci v hotelu Copacabana a pronájem vozu od čtvrtého dne. Pro zpestření Vašeho cestování zajistíme dva ponory ve vybrané potápěčské lokalitě (Varadero, Playa Giron, Maria la Gorda apod.)

PONOŘTE SE S NÁMI DO HLUBIN KARIBSKÉHO MOŘE A NECHTE SE UNÁŠET KRÁSOU PODMOŘSKÉHO SVĚTA. ZA OPTIMÁLNÍ CENY MÁTE VELKOU VOLNOST PŘI TVORBĚ VAŠÍ DOVOLENÉ. JEDEN DEN MŮŽETE ODPOČÍVAT NA PLÁŽI, DRUHÝ DEN POZNÁVAT KRÁSY ARCHITEKTURY KUBÁNSKÝCH MĚST A TŘETÍ OBDIVOVAT PŘÍRODU NAPŘÍKLAD V NĚKTERÉM Z NÁRODNÍCH PARKŮ KUBY.

Termín zájezdu

Délka pobytu nocí/ dní
Dostupnost Vyprodáno
Stravování
Typ pokoje STANDARDNÍ POKOJ
Cena za osobu
0 Kč
Země a lokalita: Kuba, Varadero
Ubytování: BE LIVE CITY COPACABANA 3***, SOL VARADERO BEACH - Adults only 4****
Druh zájezdu: POZNÁVACÍ a POTÁPĚCÍ
Doprava: LETECKY | PRAHA - VACLAV HAVEL
Cena zahrnuje:
 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Jednu (první) noc v hotelu Copacabana 3* (Havana) se snídaní (Při pobytu na 12 nocí, první dvě noci v hotelu Copacabana a pronájem vozu od třetího dne, při pobytu na 14 a více nocí, první tři noci v hotelu Copacabana a pronájem vozu od čtvrtého dne)
 • Kolektivní transfer z letiště do hotelu v Havaně
 • (V případě příletu do Varadera bude zajištěn transfer z letiště a ubytování na první noc ve Varaderu v hotelu Herradura 2* se snídaní - lze zajistit upgrade na hotel vyšší kategorie)
 • Pronájem automobilu základní ekonomické třídy bez limitních kilometrů
 • Další noci v hotelech či casas particulares dle vlastního výběru
 • Přistavení automobilu v Havaně k hotelu Panorama, na Varaderu k hotelu Sol Sirenas Coral
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku
 • 2 ponory pro začátečníky ve vybrané lokalitě (Havana, Varadero, Playa Giron, Maria la Gorda)
Cena nezahrnuje:
 • Vstupní vízum - cena 920 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Příplatky k automobilu - klient platí na místě: vratný depozit - garance - 100 - 300 CUC (dle zajištěného typu vozu)
 • Pojištění automobilu (10 - 20 CUC/den/auto - dle typu zajištěného vozu, splatné na Kubě)
 • Pohonné hmoty
 • Příplatek za automobil vyšší třídy
 • Poplatek ve výši 20 CUC v případě zapůjčení či vrácení vozu na letišti
 • Vrácení vozu na jiném, než smlouvou stanoveném místě či pozdní vrácení vozu.
 • Přeprava na letiště poslední den zájezdu

Stravování

V Havaně stravování se snídaní s možností dokoupení polopenze. Po zbytek pobytu závisí stravovací režim na vybrané lokalitě a hotelu. Ubytování v soukromí bývá obvykle bez stravy s možností dokoupení snídaně či polopenze přímo v místě pobytu.

Ubytování

BE LIVE CITY COPACABANA

Tento hotel se nachází přímo u moře v rezidenční čtvrti „Miramar“ a skládá se z celkem 168 pokojů (z nichž 4 jsou vyšší kategorie – suites) se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní TV a telefonem. Pro občerstvení hostů slouží dvě restaurace. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci „El Tucan“ a la carte restaurace „D´Porto“ nabízí italskou kuchyni. K občerstvení dále poslouží dva bary – lobby bar a bazénový snack bar „Caipirinha.“ Hotel disponuje Wi-Fi v lobby hotelu za poplatek, směnárnou, obchodem se suvenýry, prádelnou, krásným bazénem s přístupem do...

FLEXIBILNÍ (PRONÁJEM AUTA+UBYTOVÁNÍ) Počet pokojů: 168 Adresa: Calle 1era entre 44 y 46 Playa, La Habana, Cuba; Tel. (+53 7) 204 1037

Tento hotel se nachází přímo u moře v rezidenční čtvrti „Miramar“ a skládá se z celkem 168 pokojů (z nichž 4 jsou vyšší kategorie – suites) se sociálním zařízením, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, satelitní TV a telefonem. Pro občerstvení hostů slouží dvě restaurace. Snídaně jsou podávány v bufetové restauraci „El Tucan“ a la carte restaurace „D´Porto“ nabízí italskou kuchyni. K občerstvení dále poslouží dva bary – lobby bar a bazénový snack bar „Caipirinha.“ Hotel disponuje Wi-Fi v lobby hotelu za poplatek, směnárnou, obchodem se suvenýry, prádelnou, krásným bazénem s přístupem do moře a tenisovým kurtem. Svým hostům nabízí večerní zábavní programy. V prostorách hotelu byla po dvaceti letech znovuotevřena slavná havanská diskotéka „Ipanema“, pro hotelové hosty zpřístupněna zdarma. V hotelu se rovněž nachází centrum potápění. Přímo od hotelu jezdí turistický autobus do centra města. Letiště je vzdáleno pouhých 20 km, věhlasný kabaret „Tropicana“ 5 km a "Acuario Nacional de Cuba" s delfináriem pouhých 200 m od hotelu. Copacabana je jedním z mála havanských hotelů s přímým přístupem do moře.

Popis hotelu v pdf

Aktuální počasí

0 °C
0 °C

Informace o hotelu

Recepce otevřena:
24 HRS
Příjezd od:
15:00
Odjez do:
12:00
Salonek
Výtah
Internetové připojení
Hotelové parkoviště
Plavecký bazén
Masáže
Tenis
Restaurace
Potápěčské centrum
Animace - dospělí
Směnárna
Diskotéka
Bar 24 hodin
Internet lobby

Informace o pokoji

WC na pokoji
Koupelna na pokoji
Satelitní TV
Radiopřijímač
Minibar
Klimatizace
Fén
Terasa / Balkon
Trezor
Praní prádla
Služba buzení

SOL VARADERO BEACH - Adults only

Hotel je umístěný přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Disponuje 325 pokoji (ubytování 3 osob možné pouze u pokoje vyšší kategorie) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů,  satelitní televizí a telefonem. Všechny pokoje disponují balkonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci či v některé ze 4 specializovaných a la carte restaurací (italská, mezinárodní, kreolská a mexická). V areálu je k dispozici několik barů včetně baru u pláže. V celém resortu je 1 bazén se sladkou vodou...

FLEXIBILNÍ (PRONÁJEM AUTA+UBYTOVÁNÍ) Počet pokojů: 651 Adresa: Ave. Las Américas y Calle K, Rpto. La Torre Varadero, Matanzas, Cuba; Tel.: (+53 45) 667240 / 668070

Hotel je umístěný přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Disponuje 325 pokoji (ubytování 3 osob možné pouze u pokoje vyšší kategorie) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů,  satelitní televizí a telefonem. Všechny pokoje disponují balkonem. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci či v některé ze 4 specializovaných a la carte restaurací (italská, mezinárodní, kreolská a mexická). V areálu je k dispozici několik barů včetně baru u pláže. V celém resortu je 1 bazén se sladkou vodou (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum s masážemi, vířivkou, pedikúrou a manikúrou. K bohatému sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky, minigolf a celá řada dalších plážových a vodních sportů jako šnorchlování, windsurfing, kajak či katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. V areálu probíhají celý den a večer bohaté animační programy s lekcemi salsy či jiné. Internet je k dispozici za poplatek v rámci celého areálu. V lobby hotelu se nachází směnárna, prádelna, salón krásy a kadeřnictví a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Hotel má 24 hodin recepci, pokojovou službu a zdravotnickou službu. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC můžete po celý den pohybovat po Varaderu. Hotel přístupný pouze osobám starším 16 let!

Popis hotelu v pdf

Akce

SOL CARIBE BEACH NEZADÁN

Aktuální počasí

0 °C
0 °C

Informace o hotelu

Recepce otevřena:
24 HRS
Příjezd od:
14:00
Odjez do:
12:00
Internetové připojení
Hotelové parkoviště
Parkoviště v dosahu
Plavecký bazén
Masáže
Fitness
Kadeřnictví
Tenis
Golf
Minigolf
Půjčovna kol
Rybolov
Pláž
Restaurace
Potápěčské centrum
Animace - dospělí
Prádelna
Směnárna
Bar 24 hodin

Informace o pokoji

WC na pokoji
Koupelna na pokoji
TV
Satelitní TV
Minibar
Klimatizace
Fén
Trezor
Internetové připojení
Pokojová služba
Praní prádla
Žehlení prádla

Program zájezdu

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času)
Kolektivní transfer do hotelu v Havaně.
Ubytování na první noc v hotelu Copacabana 3*, Havana nebo po příletu do Varadera v hotelu Herradura 2*, Varadero (lze zajistit upgrade na hotel vyšší kategorie). V případě pobytu na 12 a více nocí, se automobil zajišťuje od třetího dne, ubytování v Havaně či Varaderu bude pak rezervováno na dvě noci

2. /3. DEN
Převzetí vozu v 9:00 u hotelu Copacabana v Havaně či Melía Las Américas na Varaderu. V autopůjčovně bude po Vás požadován cestovní pas a platný řidičský průkaz. Minimální věk řidiče musí být 21 let. Do smlouvy lze dopsat za poplatek dalšího řidiče. Bude nutné složit vratnou kauci (hotovostní nebo kartou), uhradit pojištění vozu a uhradit plnou nádrž benzínu. Zbývá již jen nahlásit přesné místo vrácení vozu, podepsat nájemní smlouvu vozu a Vaše dobrodružství může začít.

3., 4., 5., a další... (Počet dní/nocí dle Vašeho vybraného termínu zájezdu)
Individuálně volený program. Během těchto dní Vám zajistíme 2 potápěčské ponory ve Vámi zvolené lokalitě.

POSLEDNÍ DEN
Vrácení vozu na předem domluveném místě ve smlouvou určeném čase. V CUC Vám bude vrácena kauce (v případě zálohy kartou dojde opět k uvolnění částky). Auto se vrací s prázdnou nádrží. Individuální přesun na letiště v Havaně či Varaderu.

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA PO CELOU DOBU POBYTU NA TELEFONU.

Reference portálu TripAdvisor


Be Live Havana City Copacabana

Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor 3.5 Na základě 941 recenzí cestovatelů.
91
cestovatelů hodnotilo
1
125
cestovatelů hodnotilo
2
302
cestovatelů hodnotilo
3
240
cestovatelů hodnotilo
4
183
cestovatelů hodnotilo
5
Pořadí na webu TripAdvisor
(Hotely - Havana)
36/413

Detailní hodnocení
Umístění
3.5
3.5
Kvalita spánku
3.5
3.5
Pokoje
3.0
3.0
Služba
3.5
3.5
Cena / kvalita
3.5
3.5
Čistota
3.5
3.5

Hotel je vhodný pro: služební cesty, páry, jednotlivce, rodiny, krátké dovolené s přáteli

Ukázky recenzí

Sol Varadero Beach All Inclusive

Hodnocení cestovatelů na webu TripAdvisor 3.5 Na základě 6 567 recenzí cestovatelů.
744
cestovatelů hodnotilo
1
785
cestovatelů hodnotilo
2
1 257
cestovatelů hodnotilo
3
1 848
cestovatelů hodnotilo
4
1 933
cestovatelů hodnotilo
5
Pořadí na webu TripAdvisor
(Hotely - Varadero)
9/96

Detailní hodnocení
Umístění
4.0
4.0
Kvalita spánku
3.5
3.5
Pokoje
3.0
3.0
Služba
3.5
3.5
Cena / kvalita
3.5
3.5
Čistota
3.5
3.5

Hotel je vhodný pro: služební cesty, páry, jednotlivce, rodiny, krátké dovolené s přáteli

Ukázky recenzí
Nevyhovuje vám program zájezdu, ubytování nebo žádný z nabízených termínů?
Připravíme pro Vás individuální nabídku
Poptejte u nás zájezd na míru
TERMÍN: změnit
CENA ZA OSOBU: 0 Kč
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace