Zájezdy na Kubu

KENTLUCKY

Cestovní kancelář Kentlucky působí v oblasti cestovního ruchu od roku 2001, zejména v příjezdovému cestovním ruchu se zaměřením na klienty ze Španělska, Itálie, Maďarska, Anglie a dalších zemí. CK Kentlucky se v roce 2010 rozhodla vytvořit kompletní produkt se zaměřením na destinaci Kuba a Karibik.

V současné době nabízíme české a slovenské klientele, několik variací zájezdů, kombinované (Havana - Varadero, Havana - Cayos, Havana - Trinidad, Havana - Santiago), pobytové, golfové a poznávací. Můžete si vybrat až ze 280 hotelů ze všech oblastí ostrova s možností pronájmu auta včetně flexibilního ubytování. Nabízíme našim klientům celou škálu exkurzí, profesionální průvodce, moderní klimatizované autobusy a exotické restaurace. 

CK Kentlucky dává přednost létání s pravidelnými osvědčených dopravců (Air France, KLM, Swiss Air). Jádro našeho úspěchu tvoří specializovaný tým, hovořící španělsky, anglicky a dalšími jazyky, s individuální a profesionální péčí v České republice, na Slovensku i na Kubě. Rybaříte a potápíte se ? Chtěli byste procestovat tento krásný karibský ostrov za několik dnů, užít si horkého slunce, bílých pláží s azurově čistou vodou, překrásné hory, skály, bažiny...? Chcete se naučit tancovat “Salsu” s temperamentním kubánským učitelem?

Cestujete na Kubu zcela sami a individuálně? I na Vás myslíme a i pro Vás jsme otevřeli 2 turistické kanceláře INFOCENTRUM v Havaně a na Varaderu

Vydejte se s námi za hranice nemožného na ostrov kde se „zastavil“ čas ...

Kuba je největším ostrovním státem souostroví Velké Antily. Pro své přírodní krásy je právem nazývána „Perlou Karibiku“. Je ideální destinací pro Vaši exotickou dovolenou.

Naše cestovní kancelář Kentlucky Vám nabízí zájezdy na Kubu se zajištěním kompletního servisu. Vyberte si z různých typů námi nabízených zájezdů a prožijte s námi dovolenou svých snů!

V současné chvíli nabízíme několik typů zájezdů na Kubu. Nabídka je průběžně aktualizována a doplňována. Samozřejmě jsme také schopni připravit Vám zájezd „na míru“ dle Vašeho přání. Naše zájezdy jsou pro Vás vodítkem a inspirací. Jsme připraveni zájezd upravit tak, jak přesně byste si jej představovali.

Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
SUPER LAST MINUTE