Hotely na Kubě - Camaguey/Santa Lucía

Hledat hotely

Hotel Encanto Camino de Hierro je okouzlující butikový hotel z 18. století, skvělá volba, pokud hledáte pobyt v centru historického města Camaguey, obzvláště pokud si chcete vychutnat zážitky ve dne i v noci. Centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a tento hotel se nachází v blízkosti impozantního kostela „Iglesia de La Soledad“ a krásně restaurovaného dlážděného „Plaza San Juan de Dios“. Camino de Hierro je jen malý hotel s budovami rozloženými po obou stranách silnice. Hlavní budova je vyzdobena železničním motivem, neboť železnice byla důležitým aspektem pro vývoj...

od 2 450 Kč za pokoj/noc

Hotel Colón se nachází na hlavní třídě ve městě Camagüey, jen pár kroků od slavného divadla „Teatro Principal”. Krásná budova hotelu je postavena v koloniálním stylu. Její dominantou je hotelový bar, který je vyroben ze vzácného dřeva a je ruční prací místních řezbářů. Hotel disponuje 48 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, radiem, trezorem a satelitní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru, kavárny, kadeřnictví, obchodu se suvenýry a hotelového parkoviště.

od 1 600 Kč za pokoj/noc

Gran Hotel Camagüey leží v historickém centru města. Je známé svými  „Tinajones”, což je starý název pro velké hliněné nádoby, jež jsou symbolem města. Budova hotelu je postavena v koloniálním stylu v roce 1939. Hotel disponuje 72 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, rádiem a satelitní televizí. Hotel má bazén, restauraci (kubánska a mezinárodní kuchyně), internet,  piano a snack bar.

od 1 850 Kč za pokoj/noc

Hotel Plaza leží v srdci města. Byl postaven na počátku 20. století a dodnes si zachoval svojí původní architekturu. Disponuje 67 pokoji s vlastním sociálním zařízením,  klimatizací, trezorem, telefonem a satelitní televizí. součástín hotelu je restaurace, internet, bar, obchůdek se suvenýry, půjčovna automobilů a hotelové parkoviště.

od 800 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází  3 km od historického centra města. Disponuje 142 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, lednicí, trezorem a satelitní televizí. Má 2 restaurace, bar a grill bar, kavárnu, internet a bazén.   Jen pár kroků od hotelu se nachází  kabaret „Camagüey” s pravou kubánskou show a diskotékou.   Hotel má obchůdek se suvenýry, hlídané parkoviště a svým hostům nabízí  „omnibus”- pravidelnou linku do centra města.

od 2 250 Kč za pokoj/noc

Hotelový areál leží v tropické zahradě přímo na bílé písečné pláži „Santa Lucía”, 90 km severně od města „Camaguey”. Skládá se ze 412 pokojů s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, lednicí, trezorem a satelitní televizí. V celém resortu jsou hotelovým hostům k dispozici v rámci programu all inclusive 3 restaurace a 3 bary, snack bar otevřen 24 hodin denně. V hotelu nechybí venkovní bazén a brouzdaliště pro děti, fitness centrum, salón krásy, miniklub s celodenním  programem pro děti. V rámci denních či nočních animačních programů probíhají kurzy salsy či španělštiny,...

od 1 400 Kč za pokoj/noc

Hotel  se nachází na pláži „Santa Lucía” a je obklopen krásným přírodním prostředím s mnoha zahradami. Hotelový areál se skládá ze   252 pokojů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí, trezorem a satelitní televizí. Jsou zde  restaurace, bary, 2 bazény, fitness centrum  a miniklub s celodenním programem pro děti. Nechybí aerobik, internet, kurzy tance, plážové sporty a animace. Hotel má hlídané parkoviště.

od 1 650 Kč za pokoj/noc

Hotelový komplex leží v  tropické zahradě přímo na bílé písčité pláži „Santa Lucía”. Skládá se z 225 pokojů s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, lednicí, trezorem a satelitní televizí.  V areálu jsou 2 restaurace, 3 bary. Má 2  bazény, fitness centrum s masážemi a miniklub s celodenním  programem pro děti. Nechybí zde aerobik, internet, kurzy tance a potápění, diskotéka, jízda na kole, plážové sporty, různé hry a animace. Na hotelové pláži je možné využít širokou škálu vodních sportů, například šnorchlování, vodní lyže, nebo plavbu katamaránem. Hotel má obchůdek...

od 1 400 Kč za pokoj/noc

Objekt  leží  přímo na pláži a skládá se z bungalovů se  150 pokoji se sociálním zařízením, klimatizací, lednicí, trezorem a satelitní televizí. Jsou zde 2 restaurace, 3 bary, 2 bazény, fitness centrum  a miniklub s celodenním programem pro děti. Nechybí aerobik, internet, kurzy tance a plážové sporty. Na hotelové pláži je možné využít škálu vodních sportů, jako šnorchlování, vodní lyže, nebo plachtění. Hotel má obchůdek se suvenýry a hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Objekt leží v historickém jádru města, vedle národního muzea „Iganacio Agramonte”. Disponuje 79 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, rádiem a satelitní televizí. Hotel má  restauraci (kubánska a mezinárodní kuchyně), bar, internet a noční představení s diskotékou.

od 750 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
Tower Tower ->-||-->
Hledáme pro vás letenky