Hotely na Kubě - Camaguey/Santa Lucía


Hotel Encanto Camino de Hierro je okouzlující butikový hotel z 18. století, skvělá volba, pokud hledáte pobyt v centru historického města Camaguey, obzvláště pokud si chcete vychutnat zážitky ve dne i v noci. Centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a tento hotel se nachází v blízkosti impozantního kostela „Iglesia de La Soledad“ a krásně restaurovaného dlážděného „Plaza San Juan de Dios“. Camino de Hierro je jen malý hotel s budovami rozloženými po obou stranách silnice. Hlavní budova je vyzdobena železničním motivem, neboť železnice byla důležitým aspektem pro vývoj...

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel Avellaneda je situován v oblasti Camaguey. Většina hlavních restaurací, divadel, muzeí a art galerií se nachází jen pár minut od hotelu. Tento hotel disponuje 9 pokoji (7 se třemi postelemi a 2 se dvěma). Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, satelitní TV, telefonem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále hotel disponuje nabídkou snídaně a venkovním sezením. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel E La Sevillana je situován v blízkosti muzea „Provincial General Agramonte“, náměstí „Plaza del Carmen“ a kostela „Inglesia de Nuestra Senora de la Merced“. Tento hotel se nachází přibližně 30   minut pěšky od centra města. Hotel E La Sevillana celkem disponuje 8 pokoji, které jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, trezorem, klimatizací a wifi připojením. Dále tento hotel disponuje restaurací „Casa Italia“ a „Cafw Ciudad“, která je umístěna v sousedství. Hotel také disponuje 24 hodinovou recepcí, bezpečnostní službou a pokojovou službou. Některé služby v tomto hotelu mohou být...

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel E El Marqués je situován v oblasti Camaguey přibližně 100 metrů od parku „Agramonte“, náměstí „Plaza of San Juan Dios“ a „El Gallo“. Tento hotel disponuje celkem 8 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále tento hotelu disponuje restaurací, barem a vířivkou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel El Colonial je situován v oblasti Camaguey pár metrů od náměstí „Plaza del Gallo“. Tento hotelse nachází v blízkosti hlavních restaurací, muzeí, kin a art galerií. Hotel disponuje 10 pokoji (3 pokoje disponují 3 postelemi a 7 pokojů dvěma). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, rádiem, satelitní TV, trezorem, telefonem, wifi připojením, příslušenstvím na žehlení prádla (na vyžádání). Dále hotel disponuje dvorkem se sezením, restaurací, barem a směnárnou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel E Santa María je situován v oblasti Camaguey přímo před kostelem „Parish of Our Lady od La Soledad“. Tento hotel disponuje 31 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, Satelitní TV, minibarem, trezorem, radiem, telefonem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále tento hotel disponuje restaurací „A La Carte“, Kybernetickou kavárnou „CiberCafé“, lobby barem, půjčovnou aut, parkováním, obchodem, směnárnou, barbershopem, službou praní a terasou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel Colón se nachází na hlavní třídě ve městě Camagüey, jen pár kroků od slavného divadla „Teatro Principal”. Krásná budova hotelu je postavena v koloniálním stylu. Její dominantou je hotelový bar, který je vyroben ze vzácného dřeva a je ruční prací místních řezbářů. Hotel disponuje 48 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, radiem, trezorem a satelitní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru, kavárny, kadeřnictví, obchodu se suvenýry a hotelového parkoviště.

od 1 600 Kč za pokoj/noc

Gran Hotel Camagüey leží v historickém centru města. Je známé svými  „Tinajones”, což je starý název pro velké hliněné nádoby, jež jsou symbolem města. Budova hotelu je postavena v koloniálním stylu v roce 1939. Hotel disponuje 72 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, rádiem a satelitní televizí. Hotel má bazén, restauraci (kubánska a mezinárodní kuchyně), internet,  piano a snack bar.

od 1 850 Kč za pokoj/noc

Hotel Plaza leží v srdci města. Byl postaven na počátku 20. století a dodnes si zachoval svojí původní architekturu. Disponuje 67 pokoji s vlastním sociálním zařízením,  klimatizací, trezorem, telefonem a satelitní televizí. součástín hotelu je restaurace, internet, bar, obchůdek se suvenýry, půjčovna automobilů a hotelové parkoviště.

od 800 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází  3 km od historického centra města. Disponuje 142 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, lednicí, trezorem a satelitní televizí. Má 2 restaurace, bar a grill bar, kavárnu, internet a bazén.   Jen pár kroků od hotelu se nachází  kabaret „Camagüey” s pravou kubánskou show a diskotékou.   Hotel má obchůdek se suvenýry, hlídané parkoviště a svým hostům nabízí  „omnibus”- pravidelnou linku do centra města.

od 2 100 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
SUPER LAST MINUTE
->-
Hledáme pro vás letenky