Hotely na Kubě - Camaguey/Santa Lucía


Hotel Encanto Camino de Hierro je okouzlující butikový hotel z 18. století, skvělá volba, pokud hledáte pobyt v centru historického města Camaguey, obzvláště pokud si chcete vychutnat zážitky ve dne i v noci. Centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO a tento hotel se nachází v blízkosti impozantního kostela „Iglesia de La Soledad“ a krásně restaurovaného dlážděného „Plaza San Juan de Dios“. Camino de Hierro je jen malý hotel s budovami rozloženými po obou stranách silnice. Hlavní budova je vyzdobena železničním motivem, neboť železnice byla důležitým aspektem pro vývoj...

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel Avellaneda je situován v oblasti Camaguey. Většina hlavních restaurací, divadel, muzeí a art galerií se nachází jen pár minut od hotelu. Tento hotel disponuje 9 pokoji (7 se třemi postelemi a 2 se dvěma). Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, satelitní TV, telefonem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále hotel disponuje nabídkou snídaně a venkovním sezením. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel E La Sevillana je situován v blízkosti muzea „Provincial General Agramonte“, náměstí „Plaza del Carmen“ a kostela „Inglesia de Nuestra Senora de la Merced“. Tento hotel se nachází přibližně 30   minut pěšky od centra města. Hotel E La Sevillana celkem disponuje 8 pokoji, které jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, trezorem, klimatizací a wifi připojením. Dále tento hotel disponuje restaurací „Casa Italia“ a „Cafw Ciudad“, která je umístěna v sousedství. Hotel také disponuje 24 hodinovou recepcí, bezpečnostní službou a pokojovou službou. Některé služby v tomto hotelu mohou být...

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel E El Marqués je situován v oblasti Camaguey přibližně 100 metrů od parku „Agramonte“, náměstí „Plaza of San Juan Dios“ a „El Gallo“. Tento hotel disponuje celkem 8 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, satelitní TV, minibarem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále tento hotelu disponuje restaurací, barem a vířivkou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Valentin Cayo Cruz je úplně nový resort, který je pouze pro osoby starší 18 let. Nachází se na ostrově Cayo Cruz vzdálen pouze 60 minut od mezinárodního letiště Cayo Coco. Hotel je obklopen bílou písečnou pláží s tyrkysově modrým oceánem. Tento unikátní přímořský resort je navržen v současném elegantním karibském stylu a nabízí celkem 546 pokojů, včetně Deluxe, Junior suites, Suites, Imperial Suites a pokoje s bezbarierovým přístupem. Pokoje jsou rozděleny do dvanácti tří podlažních budov (bez výtahu) Celý resort je poté rozdělen do dvou sekcí při čemž každá z nich disponuje svým vlastním...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel El Colonial je situován v oblasti Camaguey pár metrů od náměstí „Plaza del Gallo“. Tento hotelse nachází v blízkosti hlavních restaurací, muzeí, kin a art galerií. Hotel disponuje 10 pokoji (3 pokoje disponují 3 postelemi a 7 pokojů dvěma). Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibarem, rádiem, satelitní TV, trezorem, telefonem, wifi připojením, příslušenstvím na žehlení prádla (na vyžádání). Dále hotel disponuje dvorkem se sezením, restaurací, barem a směnárnou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel E Santa María je situován v oblasti Camaguey přímo před kostelem „Parish of Our Lady od La Soledad“. Tento hotel disponuje 31 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, Satelitní TV, minibarem, trezorem, radiem, telefonem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále tento hotel disponuje restaurací „A La Carte“, Kybernetickou kavárnou „CiberCafé“, lobby barem, půjčovnou aut, parkováním, obchodem, směnárnou, barbershopem, službou praní a terasou. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel Colón se nachází na hlavní třídě ve městě Camagüey, jen pár kroků od slavného divadla „Teatro Principal”. Krásná budova hotelu je postavena v koloniálním stylu. Její dominantou je hotelový bar, který je vyroben ze vzácného dřeva a je ruční prací místních řezbářů. Hotel disponuje 48 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, radiem, trezorem a satelitní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru, kavárny, kadeřnictví, obchodu se suvenýry a hotelového parkoviště.

od 1 450 Kč za pokoj/noc

Gran Hotel Camagüey leží v historickém centru města. Je známé svými  „Tinajones”, což je starý název pro velké hliněné nádoby, jež jsou symbolem města. Budova hotelu je postavena v koloniálním stylu v roce 1939. Hotel disponuje 72 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, rádiem a satelitní televizí. Hotel má bazén, restauraci (kubánska a mezinárodní kuchyně), internet,  piano a snack bar.

od 1 450 Kč za pokoj/noc

Hotel Plaza leží v srdci města. Byl postaven na počátku 20. století a dodnes si zachoval svojí původní architekturu. Disponuje 67 pokoji s vlastním sociálním zařízením,  klimatizací, trezorem, telefonem a satelitní televizí. součástín hotelu je restaurace, internet, bar, obchůdek se suvenýry, půjčovna automobilů a hotelové parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
MAURICIUS