Hotely na Kubě - Las Tunas/Guantánamo - Baracoa


Hotel se nachází ve velmi klidné a odlehlé lokalitě, v provincii „Las Tunas“, na písečné pláži „Covarrubias“, asi 45 km od „Puerto Padre“. Nabízí celkem 180 klimatizovaných, prostorných a moderně zařízených pokojů vybavených vlastní koupelnou s WC, satelitní TV, trezorem, miniledničkou, telefonem a vysoušečem vlasů. Součástí pokojů je i balkón nebo terasa s částečným výhledem na moře.  Najdete zde bazén s dětským bazénem a sluneční terasou. Lehátka, slunečníky a ručníky jsou na sluneční terase i na pláži k zapůjčení zdarma. Hotel překypuje možnostmi ke sportu, tyto aktivity zahrnují...

od 1 300 Kč za pokoj/noc

Hotel Villa La Lupe se nachází na břehu řeky Bano, v blízkosti města Guantánamo. Je obklopen nádhernou přírodou. Vila má 50 moderních, pohodlných a klimatizovaných pokojů s vlastní koupelnou, telefonem, rádiem a sateletní TV. Restaurace nabízí kubánskou kuchyni. Můžete zde navštívit přírodní rezervaci Cuchillas del Toa, město Baracoa nebo zoo de Piedra. Na jedné ze zdí vily je dopis slavné písně "La Lupe", kubánského skladatele a velitele revoluce Juana Almeida Bosque. Villa disponuje restaurací, barem, lobby barem, animačními programy , grilováním, centrálním trezorem, hernou, sportovním...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel leží v městě Moa, známé svým niklovým průmyslem, v povincii Holguin na Kubě. Tento hotel nabízí dobrou základnu k objevování Baracoi a Holguinu. Hotel disponuje 148 klimatizovanými pokoji s vlstním sociální zařízením, satelitní TV, trezorem, mezinárdním telefonováním. Také zde naleznete restauraci, bar, obchod a půjčovnu aut, sportovní kurty pro volejbal, basketbal a tenis.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v blízkosti centra města „Guantánamo”. Disponuje 124 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, telefonem a satelitní televizí.  Má dvě restaurace, dva bary, internet, bazén, kadeřnictví  a gril bar. Nabízí obchůdek se suvenýry,  hlídané parkoviště a půjčovnu automobilů.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel El Castillo se nachází na kopečku přímo nad centrem města Baracoa, s nádherným výhledem na celé město, zátoku a do krásných hor, jejichž dominantou je mýtická stolová hora „El Yunque“. Velice jednoduchý a klidný hotel byl postavený na místě bývalé pevnosti z roku 1737. Disponuje 62 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, telefonem a satelitní televizí.  V hotelu nechybí restaurace a pro občerstvení místními drinky či něčeho malého k zakousnutí snack bar. K aktivnímu odpočinku lze využít hotelového bazénu. Ve večerních hodinách v areálu hotelu probíhají...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v přímo v centru města „Las Tunas” u parku „Vicente García”. Disponuje 142 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, trezorem, telefonem a satelitní televizí.  Má dvě restaurace, dva bary a jeden grill bar, internet, bazén, kadeřnictví  a diskotéku. Nabízí obchůdek se suvenýry a hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel  leží přímo na pláži, jen 3 km od centra města „Baracoa”. Objekt se skládá z 24 bungalovů s 80 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, trezorem a satelitní televizí. Má bazén, restauraci a bar. Nabízí večerní tematické představení.

od 0 Kč za pokoj/noc

Budova hotelu byla postavena ruskou ženou a sloužila jako dům. Odtud pramení  název hotelu. Leží přímo na pláži, jen kousek od centra města a se skládá z 12 klimatizovných pokojů  s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a satelitní televizí. Disponuje restaurací a barem.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází přímo na bílopísečné pláži a je umístěn v zahradě s bujnou vegetací. Disponuje 16 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, lednicí, trezorem a telefonem. Má restauraci a bar.  Na hotelové pláži je možné využít škálu vodních sportů. V hotelu je obchůdek se suvenýry a hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace