Hotely na Kubě - Bayamo/Manzanillo


Villa Cayo Saetia je skrytý resort. Nachází se v Nipe Bay, největším zálivu na Kubě, který je lákavým rájem pro návštěvníky.Nacházejí se zde úchvatné panenské pláže s jemným pískem, křišťálově čistou vodou a exotickou flórou a faunou. Tento hotelový komplex, byl postaven roce 1990. Nebuďte překvapeni, pokud Vás uvítá upovídaný papoušek. Cayo Saetia je jedinečný na Kubě pro jeho farmu s antilopama, zebrama a vodníma buvolama. Můžete vidět i další exotická zvířata, na jednom z výletů pořádaných hotelem - včetně hodiny jeep safari napříč Cay. Aktivnější turisti můžou také využít projížku...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel Punta Piedra je situován v oblasti Manzanillo. Tento hotel je určen pouze pro dospělé a slouží jako potápěčské centrum. V blízkosti zálivu „Guacanayabo“ a korálových útesů „Cayo Perla“ se nacházejí téměř nejlepší místa k potápění na ostrově. Hosté také mohou využít přístupu do sousedního hotelu „Marea del Portillo“, kde mohou využít služeb za příplatek. Hotel Punta Piedra disponuje 13 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, satelitní TV a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále hotelu disponuje bazénem, restaurací barem a pláží. Některé služby v...

od 850 Kč za pokoj/noc

Hotel leží v historickém jádru města „Bayamo”, jen pár kroků od parku „Carlos M. de Cespedes”. Byl postaven v roce 1940 v neokoloniálním stylu, charakterizován svýmy mohutnýmy sloupy. Hotel má 33 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, rádiem, telefonem, lednicí a satelitní televizí.  Hotel nabízí restauraci, bar, snack bar a parkoviště.

od 1 850 Kč za pokoj/noc

Tento venkovský hotel se nachází na okraji města „Bayamo”, uprostřed tropického parku.  Hotel nabízí svým hostům 34 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, lednicí,   telefonem a satelitní televizí. Má restauraci, grill bar, bar u bazénu, obchůdek se suvenýry, diskotéku a hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel leží uprostřed zeleně v srdci pohoří  „Sierra Maestra”  s nádherným výhledem. Hotel má 18 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, trezorem, lednicí a satelitní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru a bazénu. Ideální místo pro milovníky nedotčené přírody a horské turistiky. K hotelu náleží hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotelový areál leží asi 50 km od města „Bartolome Masó” uprostřed pohoří „Sierra Maestra”obklopeném horskými lesy. Objekt disponuje 16 plně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením a klimatizací. Hotel nabízí svým hostům restauraci, bar, bazén, zábavné programy a hlídané parkoviště. Hotel se doporučuje milovníkům nedotčené přírody  a ekoturistiky.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotelový objekt se nalézá v blízkosti města „Manzanillo”, nedaleko letiště a  na vršku, ze kterého se nabízí překrásný výhled na  záliv „Golfo del Guacanayabo”. Disponuje 108 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, telefonem a lednicí. Také v areálu naleznete bazén, restauraci, kavárnu,  bar a diskotéku. Hotel doporučujeme milovníkům ekoturistiky a panenské přírody. V blízkosti se též nachází krokodýlí farma. Má obchůdek se suvenýry a hlídané parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Tento hotel nabízí jedinečnou možnost procházet se horskými stezkami a zároveň si vychutnat známou, tmavou písečnou pláž „Marea del Portillo”. Hotelový areál se skládá z hlavní budovy a 56 bungalovů s celkem více než 330 klimatizovanými pokoji. Všechny jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem a satelitní televizí. Objekt má několik restaurací, barů, 2 bazény a salon krásy. Nabízí aerobik, pronájem kol a koní, kurzy tance a španělštiny, noční představení a diskotéku.  Na pláži je možné využít škálu plážových a vodních  sportů jako šnorchlování, veslování a...

od 1 100 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v blízkosti centra města „Bayamo” a disponuje 132 pokoji s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí a sateltiní televizí. Hosté též mohou využít hotelové restaurace, baru, bazénu a kavárny.  V objektu je půjčovna automobilů, obchůdek se suvenýry  a hotelové parkoviště.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel leží v pohoří „Sierra Maestra”. Oblast se teprve pomalu a postupně otevírá cestovnímu ruchu a zájemci dostávají povolení šplhat na nejvyšší horu v zemi „Pico Turquino”. Hotel se skládá z 20 typických  bungalovů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí a sateltiní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru a obchůdků. Nabízí se mnoho druhů výletů, jako je jízda na koni,  ekoturistika po nedotčené krajině nebo koupání se v řece. U hotelu teče řeka „Yara” a její šumění je slyšet až do hotelových pokojů.

od 0 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
POSLEDNÍ MÍSTA NA KUBU - 29.06.-11.07.2023