Hotely na Kubě - Bayamo/Manzanillo

Hledat hotely

Villa Cayo Saetia je skrytý resort. Nachází se v Nipe Bay, největším zálivu na Kubě, který je lákavým rájem pro návštěvníky.Nacházejí se zde úchvatné panenské pláže s jemným písek, křišťálově čistou vodou a exotickou flórou a faunou. Tento hotelový komplex, byl postaven roce 1990. Nebuďte překvapeni, pokud Vás uvítá upovídaný papoušek. Cayo Saetia je jedinečný na Kubě pro jeho farmu s antilopama, zebrama a vodníma buvolama. Můžete vidět i další exotická zvířata, na jednom z výletů pořádaných hotelem - včetně hodiny jeep safari napříč Cay. Aktivnější turisti můžou také využít projížku...

od 1 250 Kč za pokoj/noc

Hotel leží v historickém jádru města „Bayamo”, jen pár kroků od parku „Carlos M. de Cespedes”. Byl postaven v roce 1940 v neokoloniálním stylu, charakterizován svýmy mohutnýmy sloupy. Hotel má 33 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, rádiem, telefonem, lednicí a satelitní televizí.  Hotel nabízí restauraci, bar, snack bar a parkoviště.

od 1 150 Kč za pokoj/noc

Tento venkovský hotel se nachází na okraji města „Bayamo”, uprostřed tropického parku.  Hotel nabízí svým hostům 34 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, lednicí,   telefonem a satelitní televizí. Má restauraci, grill bar, bar u bazénu, obchůdek se suvenýry, diskotéku a hlídané parkoviště.

od 700 Kč za pokoj/noc

Hotel leží uprostřed zeleně v srdci pohoří  „Sierra Maestra”  s nádherným výhledem. Hotel má 18 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, telefonem, trezorem, lednicí a satelitní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru a bazénu. Ideální místo pro milovníky nedotčené přírody a horské turistiky. K hotelu náleží hlídané parkoviště.

od 650 Kč za pokoj/noc

Hotelový objekt se nalézá v blízkosti města „Manzanillo”, nedaleko letiště a  na vršku, ze kterého se nabízí překrásný výhled na  záliv „Golfo del Guacanayabo”. Disponuje 108 klimatizovanými pokoji s vlastním sociálním zařízením, telefonem a lednicí. Také v areálu naleznete bazén, restauraci, kavárnu,  bar a diskotéku. Hotel doporučujeme milovníkům ekoturistiky a panenské přírody. V blízkosti se též nachází krokodýlí farma. Má obchůdek se suvenýry a hlídané parkoviště.

od 650 Kč za pokoj/noc

Tento hotel nabízí jedinečnou možnost procházet se horskými stezkami a zároveň si vychutnat známou, tmavou písečnou pláž „Marea del Portillo”. Hotelový areál se skládá z hlavní budovy a 56 bungalovů s celkem více než 330 klimatizovanými pokoji. Všechny jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, trezorem a satelitní televizí. Objekt má několik restaurací, barů, 2 bazény a salon krásy. Nabízí aerobik, pronájem kol a koní, kurzy tance a španělštiny, noční představení a diskotéku.  Na pláži je možné využít škálu plážových a vodních  sportů jako šnorchlování, veslování a...

od 1 450 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v blízkosti centra města „Bayamo” a disponuje 132 pokoji s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí a sateltiní televizí. Hosté též mohou využít hotelové restaurace, baru, bazénu a kavárny.  V objektu je půjčovna automobilů, obchůdek se suvenýry  a hotelové parkoviště.

od 750 Kč za pokoj/noc

Hotel leží v pohoří „Sierra Maestra”. Oblast se teprve pomalu a postupně otevírá cestovnímu ruchu a zájemci dostávají povolení šplhat na nejvyšší horu v zemi „Pico Turquino”. Hotel se skládá z 20 typických  bungalovů s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, lednicí a sateltiní televizí. Hosté mohou využít hotelové restaurace, baru a obchůdků. Nabízí se mnoho druhů výletů, jako je jízda na koni,  ekoturistika po nedotčené krajině nebo koupání se v řece. U hotelu teče řeka „Yara” a její šumění je slyšet až do hotelových pokojů.

od 850 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
Tower Tower ->-||-->
Hledáme pro vás letenky