Hotely na Kubě - Pinar del Rio


Hotel se nachází uprostřed krásné a rozlehlé přírody, asi 7 km od Pinar del Rio a 20 km od Viñales. Je postaven v areálu krásné staré farmy na kubánském venkově. Nedaleko se nachází továrna na šňupací tabák a likérka Guayabita del Pinar. 20 km od hotelu leží slavné údolí Viñales, které patří do světového dědictví UNESCO. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, obchod, lékařská služba, půjčovna aut a kol, bazén, sportovní zařízení, možnost jízdy na koni, diskotéka a animační program. Hotel má 50 bungalovů, které jsou vybaveny koupelnou / WC, klimatizací, kabelovou TV a telefonem. Některé...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel Parque Turistico Soroa se nachází v západní části pohoří Sierra del Rosario, ve výšce více než 600 metrů nad mořem. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody. Přímo přes zahrady protéká horský potok a vedle botanické zahrady se nachází přes 700 druhů orchidejí. Hotel se nachází v západní části Kuby asi 75 km od Havany. Villa Soroa disponuje 74 chatkamo s klimatizací, vlastní koupelnou, telefonem a satelitní TV. Hotel má 3 restaurace, 5 barů, bazén, denní a večerní zábavní program a mnoho dalšího. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 1 000 Kč za pokoj/noc

Villa Cristal se nachází ve městě Viñales a má zahradu, společný salonek a terasu. Nabízí 24hodinovou recepci, kyvadlovou dopravu, pokojovou službu a wifi připojení. Villa disponuje posezením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem, vlastním sociálním zařízením a terasu s výhledem do zahrady. Tuto vilku vlastní rodina Francisco. Rádi Vám pomohou zařídit exkurze do okolí, jako např. jízdu na koni, návštěva jeskyní, jízda na kole a další. Některé služby v tomto zařízení mohou být zpoplatněny.

od 1 150 Kč za pokoj/noc

Hotel Castillo en Las Nubes se nachází v západní části pohoří Sierra del Rosario, ve výšce více než 600 metrů nad mořem. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody. Hotel byl postaven ve 40. letech jako únik z každodenního života. V 70. letech byl tento hotel otevřen jako kreolská restaurace a v poslední době slouží jako hotel za účelem zvýšení kvality nemovitosti. Hotel disponuje 6 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, TV s plochou obrazovkou a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále hotel disponuje bazénem a v okolí rozmanitou přírodou.

od 1 850 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v tropické zahradě, vzdálený 38 km od centra hlavního města Havany a 195 km od mezinárodního letiště. Má celkem 53 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Má a la carte restauraci s nabídkou místní kuchyně a bar. Nachází se zde venkovní bazén s lehátky, lázně s nabídkou masáží, terapií a jiných procedur pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel a room servisem. V hotelu se uskutečňují denní i noční animační programy a kurzy tance. Nechybí ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je...

od 1 350 Kč za pokoj/noc

Nachází se v západní provincii Kuby,  v údolí „Viňales” nedaleko města „Pinar de Rio“. Má celkem 62 klimatizovaných pokojů (Tropical Rooms, Tropical – Plus Rooms) s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, rádiem a telefonem. Pokoje disponují balkonem či terasou s krásným výhledem. V hotelu je a la carte restaurace s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně a bar. Nachází se zde venkovní bazén, zahrada a wellness centrum s nabídkou masáží pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, parkoviště, lékařskou službou a room servisem –...

od 1 350 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v pohoří „Sierra del Rosario“, vzdálený 8 km od města „Candelaria“ v oblasti „Pinar de Rio“. Má celkem 49 dvojlůžkových, klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Navíc má 1 speciální pokoj pro tělesně handicapované. Nachází se zde bar a 2 restaurace s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně. Naleznete tu venkovní bazén s lehátky a lázně s nabídkou masáží a procedur pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, parkovištěm a room servisem. Nechybí zázemí pro...

od 1 100 Kč za pokoj/noc

Tento hotel se nachází jen několik minut od centra města „Pinar del Rio“. Má celkem 149 klimatizovaných, elegantních pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. V hotelu jsou 2 restaurace – formou bufetu a restaurace a la carte, dále několik barů či internetová kavárna. Je zde venkovní bazén s lehátky a wellness centrum s nabídkou masáží. Disponuje směnárnou, parkovištěm, půjčovnou aut, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, hernou a room servisem. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na recepci.

od 850 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází přímo v centru města „Pinar del Rio“, nedaleko údolí „Viňales“. Má celkem 39 klimatizovaných dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Nachází se zde restaurace s nabídkou místní kuchyně a bar. Disponuje obchodem se suvenýry a room servisem. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na recepci.  

od 1 050 Kč za pokoj/noc

Tento Eco-hotel se nachází v nejzápadnější části Kuby, vzdálený 49 km od hlavního města Havany a 80 km od mezinárodního letiště. Má celkem 26 dvojlůžkových, klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, rádiem, trezorem, telefonem a vysoušečem vlasů. Pokoje disponují privátním balkonem či terasou. Má bar a restauraci s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně. Nachází se zde venkovní bazén s lehátky. Disponuje parkovištěm, konferenční místností, obchodem se suvenýry a room servisem. Nechybí ani tenisové kurty.  

od 1 450 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace
Akce Kuba