Hotely na Kubě - Pinar del Rio


Hotel se nachází uprostřed krásné a rozlehlé přírody, asi 7 km od Pinar del Rio a 20 km od Viñales. Je postaven v areálu krásné staré farmy na kubánském venkově. Nedaleko se nachází továrna na šňupací tabák a likérka Guayabita del Pinar. 20 km od hotelu leží slavné údolí Viñales, které patří do světového dědictví UNESCO. K vybavení hotelu patří restaurace, bar, obchod, lékařská služba, půjčovna aut a kol, bazén, sportovní zařízení, možnost jízdy na koni, diskotéka a animační program. Hotel má 50 bungalovů, které jsou vybaveny koupelnou / WC, klimatizací, kabelovou TV a telefonem. Některé...

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel Parque Turistico Soroa se nachází v západní části pohoří Sierra del Rosario, ve výšce více než 600 metrů nad mořem. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody. Přímo přes zahrady protéká horský potok a vedle botanické zahrady se nachází přes 700 druhů orchidejí. Hotel se nachází v západní části Kuby asi 75 km od Havany. Villa Soroa disponuje 74 chatkami s klimatizací, vlastní koupelnou, telefonem a satelitní TV. Hotel má 2 restaurace, 2 bary, bazén, denní a večerní zábavní program a mnoho dalšího. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

od 900 Kč za pokoj/noc

Villa Cristal se nachází ve městě Viñales a má zahradu, společný salonek a terasu. Nabízí 24hodinovou recepci, kyvadlovou dopravu, pokojovou službu a wifi připojení. Villa disponuje posezením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem, vlastním sociálním zařízením a terasu s výhledem do zahrady. Tuto vilku vlastní rodina Francisco. Rádi Vám pomohou zařídit exkurze do okolí, jako např. jízdu na koni, návštěva jeskyní, jízda na kole a další. Některé služby v tomto zařízení mohou být zpoplatněny.

od 0 Kč za pokoj/noc

Hotel Castillo en Las Nubes se nachází v západní části pohoří Sierra del Rosario, ve výšce více než 600 metrů nad mořem. Tento hotel je ideální pro milovníky přírody. Hotel byl postaven ve 40. letech jako únik z každodenního života. V 70. letech byl tento hotel otevřen jako kreolská restaurace a v poslední době slouží jako hotel za účelem zvýšení kvality nemovitosti. Hotel disponuje 6 pokoji, které jsou vybaveny klimatizací, minibarem, trezorem, TV s plochou obrazovkou a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. Dále hotel disponuje bazénem a v okolí rozmanitou přírodou.

od 900 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází v tropické zahradě, vzdálený 38 km od centra hlavního města Havany a 195 km od mezinárodního letiště. Má celkem 53 klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Má a la carte restauraci s nabídkou místní kuchyně a bar. Nachází se zde venkovní bazén s lehátky, lázně s nabídkou masáží, terapií a jiných procedur pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel a room servisem. V hotelu se uskutečňují denní i noční animační programy a kurzy tance. Nechybí ani zázemí pro sportovní vyžití, jako je...

od 1 350 Kč za pokoj/noc

Nachází se v západní provincii Kuby,  v údolí „Viňales” nedaleko města „Pinar de Rio“. Má celkem 62 klimatizovaných pokojů (Tropical Rooms, Tropical – Plus Rooms) s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, rádiem a telefonem. Pokoje disponují balkonem či terasou, některé s krásným výhledem na údolí. V hotelu je a la carte restaurace s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně a bar. Nachází se zde venkovní bazén, zahrada a wellness centrum s nabídkou masáží pod dohledem odborného personálu. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, parkoviště, lékařskou službou...

od 1 350 Kč za pokoj/noc

Tento hotel se nachází jen několik minut od centra města „Pinar del Rio“. Má celkem 149 klimatizovaných, elegantních pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. V hotelu jsou 2 restaurace – formou bufetu a restaurace a la carte, dále několik barů či internetová kavárna. Je zde venkovní bazén s lehátky a wellness centrum s nabídkou masáží. Disponuje směnárnou, parkovištěm, půjčovnou aut, úschovnou zavazadel, obchodem se suvenýry, hernou a room servisem. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na recepci.

od 800 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází přímo v centru města „Pinar del Rio“, nedaleko údolí „Viňales“. Má celkem 39 klimatizovaných dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Nachází se zde restaurace s nabídkou místní kuchyně a bar. Disponuje obchodem se suvenýry a room servisem. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na recepci.  

od 1 200 Kč za pokoj/noc

Tento Eco-hotel se nachází v nejzápadnější části Kuby, vzdálený 49 km od hlavního města Havany a 80 km od mezinárodního letiště. Má celkem 26 dvojlůžkových, klimatizovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, mini barem, kabelovou televizí, rádiem, trezorem, telefonem a vysoušečem vlasů. Pokoje disponují privátním balkonem či terasou. Má bar a restauraci s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně. Nachází se zde venkovní bazén s lehátky. Disponuje parkovištěm, konferenční místností, obchodem se suvenýry a room servisem. Nechybí ani tenisové kurty.  

od 1 550 Kč za pokoj/noc

Hotel se nachází na okraji města „Pinar del Rio“, 133 km jihozápadně od hlavního města Havany. Leží jen pár kilometrů od vchodu do národního parku „La Guira“. Má klimatizované pokoje (Standard Rooms, Suites, Standard Rooms with Balcony) s vlastním sociálním zařízením, kabelovou televizí, trezorem a telefonem. Nachází se zde restaurace formou bufetu s nabídkou místní a mezinárodní kuchyně, dále bar a diskotéka. Má venkovní bazén s lehátky a wellness centrum s možností masáží. Disponuje směnárnou, úschovnou zavazadel a room servisem. Bezdrátové internetové připojení je k dispozici na...

od 0 Kč za pokoj/noc
Rezervace
po telefonu
Rezervace Kuba
+420 725 699 909
Rezervace Emiráty, Srí Lanka
+420 725 631 875
Rezervace Dominikánská republika, Mexiko, Maledivy
+420 257 221 724
Získejte slevu 599 Kč
Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte
599 Kč
na dovolenou!
Souhlasím s podmínkami registrace